Голова наглядової ради заявив, що аудит "Укроборонпрому" ймовірно почнеться у вересні

Голова наглядової ради заявив, що аудит "Укроборонпрому" ймовірно почнеться у вересні Фото: www-business.ru

"Ми очікуємо, що вже у вересні буде обрано переможця торгів, який розпочне аудит Укроборонпрому. За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців. Це дозволить отримати детальну інформацію щодо реального стану речей на кожному підприємстві концерну", — повідомив голова наглядової ради концерну Айварас Абромавічус, інформує "Громадське" з посиланням на прес-службу "Укроборонпрому". Об этом сообщает zmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

Аудит концерну проведуть за 2018-2019 роки. Більший період аудиту обрати не змогли через обмеженість державного фінансування.

"По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться очікувати роками. По-друге, виділених Урядом 32,5 млн грн на це просто не вистачає", — зазначив Абромавічус.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України створить Координаційний центр з упровадження реформ оборонно-промислового комплексу.

Центр буде здійснювати всебічний аналіз нинішньої ситуації, відповідати за вибір оптимальної моделі реформування.

Раніше Кабінет міністрів України виділив 32,5 млн грн на міжнародний аудит Державного концерну "Укроборонпром".

Читайте також: У Зеленського відповіли, чи люструватимуть власну команду


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/audyt_ukroboronpromu_mozhe_rozpochatysya_uzhe_u_veresni__golova_naglyadovoi_rady_296607.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя