Motorolla представила оновлену модель "розкладушки" Razr за $1,5 тис.


Razr повертається і зберігає класичний дизайн розкладного телефону

Про це повідомляє CNN. Об этом сообщает ua-reporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це розкладний телефон з новим шарніром, який Motorola називає «Flex View». Дисплей повністю складається в форматі зверху вниз.

Завдяки форм-фактору "розкладушки" основний дисплей захищений, коли він закритий, а коли він відкритий і використовується, є додатковий шар для захисту від подряпин.

Motorola також розробила дисплей з рухомою металевою опорою, яка повинна зробити його більш міцним, ніж інші пластикові OLED-дисплеї.

Зазначається, що у нижній частині дисплея є "підборіддя", яке містить сканер відбитків пальців.

Пристрій вироблений з нержавіючої сталі і зроблений тільки в одному кольорі — чорному.

Смартфон побудований на процесорі Qualcomm Snapdragon 710, має тільки дві камери (роздільна здатність основної — 16 Мп, фронтальної — 5 Мп), оснащений акумулятором ємністю 2510 мАг. Обсяги оперативної та вбудованої пам’яті склали 6 і 128 ГБ відповідно.

Модель має 2,7-дюймовий дисплей. Розробники називають цей телефон компактним - 72 мм в ширину і 94 мм у висоту, 14 мм товщини. У розгорнутому вигляді він зберігає ту ж ширину, але досягає 172 мм у висоту.

Смартфон Motorola RAZR буде офіційно запущений в продаж в січні 2020 по ціні $1499

Також повідомляється, що це пристрій тільки для eSIM, що означає відсутність фізичного слота для SIM-карти.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/motorolla_predstavyla_onovlenu_model_quotrozkladushkyquot_razr_za_1_5_tys”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя